Лондонську біржу виключать зі списку "блакитних фішок" Великобританії


Лондонську біржу виключать зі списку "блакитних фішок" Великобританії

Лондонська фондова біржа (LSE) буде виключена з індексу ста найбільших компаній Великобританії FTSE 100, який розраховує дочірня компанія біржі - FTSE Group.

Про це повідомляє Reuters. Капіталізація LSE упала нижче позначки мільярд фунтів стерлінгів і тепер недостатньо велика, щоб входити в індекс найбільших британських компаній.

Тепер цінні папери LSE будуть включені в більш широкий індекс FTSE 250. Усього 23 березня з FTSE 100 будуть виключені цінні папери п'яти компаній, включаючи LSE.

Після зміни індексу частка нафтових і газових компаній в FTSE 100 перевищить позначку 24,51 відсотка, яку вона має зараз. Справа в тому, що в FTSE 100 будуть включені кілька енергетичних компаній, цінні папери яких раніше були виключені з розрахунку індексу.

London Stock Exchange є найстаршим європейським торговельним майданчиком. Вона була включена в індекс FTSE 100 у грудні 2007 року. З початку року FTSE 100 упав на 17 відсотків через світову економічну кризу.

FTSE Group є однією із провідних компаній у світі зі складання індексів. Вона заснована в 1962 році і належить LSE і виданню The Financial Times.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua