0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ зареєстрував ВАТ "Авант-Банк"


НБУ зареєстрував ВАТ "Авант-Банк"

Національний банк України зареєстрував ВАТ "Авант-Банк". Про це повідомили в НБУ.

"Авант-Банк" зареєстровано 5 березня ц.р. в Києві на вул. Івана Клименка, 23. У Нацбанку не повідомляють про засновників і статутний капітал банку.

Згідно із законодавством, з вересня 2006 року в Україні дозволено створювати банки винятково у формі відкритих акціонерних товариств або кооперативних банків. При цьому статутний капітал новоствореного банку повинен бути не меншим 10 млн євро.

Як повідомлялося, за даними НБУ, станом на 1 березня 2009 року ліцензію Нацбанку України на здійснення банківських операцій мали 185 банків, у тому числі: 157 банків - акціонерні товариства (з них: 121 банк - Відкриті акціонерні товариства, 36 банків - Закриті акціонерні товариства, 28 банків - Товариства з обмеженою відповідальністю).

У стані ліквідації в Україні перебувають 13 банків, з них 10 банків ліквідуються за рішеннями НБУ, 3 - за рішеннями господарських (арбітражних) судів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:НБУ АВАНТ-БАНК
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua