Ford зекономить 500 млн дол. на зарплатах працівникам


Ford зекономить 500 млн дол. на зарплатах працівникам

Американський автовиробник Ford Motor очікує, що угода, досягнута з Об'єднаною профспілкою робітників автоіндустрії (UAW), дозволить їй скоротити виробничі витрати на $500 млн. на рік, повідомляє агентство Reuters.

Угода передбачає, що середній рівень оплати праці на заводах Ford складе $55 за годину цього року при тому, що двома роками раніше компанія домовилася із профспілкою про $70 за годину, а до 2011 р. і ця цифра може впасти до $50, що відповідає зарплатам на американських автозаводах японських фірм.

За заявою адміністрації Ford Motors, угода про внесення змін у договір від 2007 р. - важливий внесок у справу раціоналізації діяльності компанії. Зміни контракту зачеплять 42 тис. робітників.

Найбільша в США компанія з виробництва автомобілів General Motors і третій за розміром автовиробник компанія Chrysler також намагаються досягти подібних угод.

Ford підтвердив також свій намір пройти через світову фінансову кризу без підтримки держави, незважаючи на рекордні збитки за 2008 р. у розмірі $14,7 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua