Мінфін Британії вірить у можливість трансатлантичного плану стимулювання економіки


Мінфін Британії вірить у можливість трансатлантичного плану стимулювання економіки

Міністр фінансів Великобританії Алістер Дарлінг відзначив наявність "політичної волі" для узгодження скоординованого трансатлантичного плану стимулювання економіки США і Європи, пише газета International Herald Tribune.

"Ми доб'ємося прогресу. Прийшов час для країн об'єднати зусилля і забути про розбіжності", - сказав міністр.

Уряд Великобританії хоче подолати протиріччя між США і країнами Європи якщо не до зустрічі міністрів фінансів і голів ЦБ наприкінці цього тижня, то до 2 квітня, коли в Лондоні почнеться саміт G20.

"Ми сподіваємося, що за підсумками буде підписана багатостороння угода", - відзначив Дарлінг.

Експерти звертають увагу на те, що подібні зустрічі у верхах звичайно малорезультативні, оскільки кожний учасник прагне реалізувати національні завдання в максимально можливому обсязі і спільна робота від цього програє.

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун і його уряд можуть остаточно розтратити політичний капітал, і їм варто задуматися про більш конкретні і досяжні цілі, попереджає головний міжнародний економіст ING у Лондоні Роб Карнелл.

Однак А.Дарлінг уже вибудував свої пріоритети на цей саміт і навряд чи відмовиться від них, відзначає International Herald Tribune. Він вірить, що співробітництво можливо, і не вважає порядок денний занадто перенасиченим, незважаючи на те, що країнам G20 потрібно обговорити стабілізацію фінансової системи, спільне регулювання фінсектора, у тому числі хедж-фондів, реформу міжнародних фінансових інститутів та інші питання.

"G20 має велике значення - разом ми представляємо близько 80% світової економіки. Не знайдеться такої проблеми, яка виявилася б для нас занадто масштабною або складною, - заявив міністр. - Спільні дії відповідають інтересам усіх учасників Діяти самостійно зараз помилково".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua