0 800 307 555
0 800 307 555

Путін запевняє, що в Росії газу - років на сто вистачить


Путін запевняє, що в Росії газу - років на сто вистачить

Прем`єр-міністр РФ Володимир Путін заявляє, що Росія може щонайменше впродовж іще 100 років забезпечувати себе і Європу газом.

Як повідомили УНІАН у прес-службі уряду РФ, про це він сказав учора на спільній прес-конференції з прем`єр-міністром Угорщини Ференцем Дюрченєм у Москві.

"Що таке незалежні джерела? Газ або є, або його немає. Назвати це можна, як завгодно. У Росії - от є. І нам досить цих ресурсів для того, щоб задовольнити свої зростаючі потреби, і потреби наших європейських споживачів щонайменше років на сто. Говорю це цілком відповідально, спираючись на серйозні дослідження", - сказав Путін.

Путін наголосив, що проблем з джерелами газопостачання Європи немає, але існують складнощі з транзитними країнами.

Він відзначив, що проект "Набукко" не зменшує кількості транзитних країн. "Так, він обходить Україну - це правда, але він не зменшує кількості транзитних країн, а збільшує їх. Це - і Азербайджан, Туреччина, Грузія, але й цього замало, бо наповнення не буде без приєднання до цього проекту, скажімо, Ірану", - сказав Путін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua