Російський автопром чекають звільнення і зниження зарплат, заявляють у профспілці


Російський автопром чекають звільнення і зниження зарплат, заявляють у профспілці

На підприємствах російського автопрому в першій половині 2009 року може бути скорочено близько 50 тис. співробітників, а зарплата може знизитися на 30-40%, повідомив заступник голови Профспілки працівників автомобільного і сільськогосподарського машинобудування РФ Віктор Горенков.

"Наша профспілка провела попередній аналіз, згідно з яким ситуація в галузі не обнадіює, а працівникам підприємств загрожують масові звільнення. У першому півріччі може бути скорочено близько 50 тис. людей, а в решти зарплата може впасти на 30-40%. На жаль, такий розвиток подій є реальним", - заявив Горенков у середу "Інтерфаксу".

За його словами, профспілка не має наміру просто спостерігати за тим, що відбувається, а буде діяти. "Природно, масові скорочення викличуть у нас різко негативну реакцію. Ми будемо діяти, але поки я не готовий конкретизувати, як саме діяти й у які строки", - сказав Горенков.

Він підкреслив, що рішення профспілки буде прийматися відповідно до статуту і російського законодавства. "Згідно з нашим статутом, ми звернемося до первинних профспілкових організацій, і потім консолідовано будемо виробляти конкретну позицію", - пояснив представник керівництва профспілки.

"Дії повинні бути зваженими, у повній відповідності із законодавством", - відзначив він.

Горенков не виключає, що профспілка може ухвалити рішення щодо проведення колективних акцій протесту, у тому числі страйків. "Це абсолютно не виключено. Але практика показує, що розпалити багаття легко, а згасити важко. Тому наші дії повинні бути зваженими", - заявив заступник голови профспілки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua