МВФ продовжить роботу з владою Білорусії з подолання кризи


МВФ продовжить роботу з владою Білорусії з подолання кризи

Влада Білорусії прийняла правильні рішення на початковому етапі здійснення програми Міжнародного валютного фонду (МВФ), які в цей час пішли республіці на користь, говориться в поширеній у вівторок у Вашингтоні заяві місії МВФ.

Делегація МВФ на чолі із Крісом Ярвісом перебувала в Мінську з 3 по 10 березня для зустрічей з керівництвом цієї країни та обговорення останніх подій у галузі економіки з погляду програми МВФ для Білорусії. У заяві МВФ відзначається, що 12 січня виконавча рада МВФ схвалила угоду з Білорусією про виділення кредиту stand by обсягом $2,46 млрд, з яких $800 млн уже надійшли в республіку.

Місія МВФ провела зустрічі з високопоставленими керівниками Білорусії, дипломатами і представниками бізнес-співтовариства, а також незалежними економістами.

"Ми провели дуже важливі переговори з урядом і Центральним банком Білорусії", - відзначається в заяві МВФ.

За два місяці, що минули з моменту схвалення виконавчою радою МВФ програми допомоги Білорусії, економічні проблеми цієї країни підсилилися, відзначає МВФ.

Особливо важливим фактором, що вплинув на білоруських експортерів, став спад попиту на білоруську продукцію з боку найважливіших торговельних партнерів, насамперед з боку Росії, говориться в заяві.

У ньому відзначається, що рішення затвердити збалансований бюджет в 2008 і 2009 роках і діяльність міністерства фінансів з його виконання є основою макроекономічної стабільності.

МВФ вважає, що правильна фінансова політика, що проводиться Білорусією, може допомогти країні впоратися з важкими економічними умовами.

Місія МВФ знову прибуде в Мінськ наприкінці квітня - початку травня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua