Росія: Інвестиції в золото лідирують за прибутковістю


Росія: Інвестиції в золото лідирують за прибутковістю

Інвестиції в золото лідирують за прибутковістю фінансових інструментів в лютому, свідчать дані Центру макроекономічних досліджень (“ЦМЭИ”) компанії БДО Юнікон.

"У лютому при інфляції в 1,7% позитивну реальну рублеву прибутковість змогли показати тільки ЗМР у золоті і деякі ПІФи", - зазначено в прес-релізі.

Зокрема, згідно з обліковими цінами Банку Росії, золото в лютому подорожчало на 3,6%. В результаті купівельна спроможність золотих знеособлених металевих рахунків (ЗМР) зросла на 2,16%.

Більшість кредитних організацій дещо підвищили процентні ставки по рублевих депозитах, при цьому істотно знизивши процентні ставки по депозитах в іноземній валюті. На валютному ринку курси долара США і євро до рубаю змінилися трохи (відхилення від значень кінця січня менше 1%).

У результаті реальна рублева прибутковість всіх банківських вкладів у лютому була негативною. Найменший збиток принесли своїм власникам доларові депозити, купівельна спроможність яких знизилася лише на 0,41%. Купівельна спроможність річних вкладів у рублях знизилася на 0,8%. Аутсайдерами стали вклади в євро, які знецінилися на 1,89%, пишуть експерти центру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua