0 800 307 555
0 800 307 555

АМКУ дозволив компанії співвласника ПриватБанку Коломойського Ralkon придбати кіпрську Effentery Holdings Ltd


АМКУ дозволив компанії співвласника ПриватБанку Коломойського Ralkon придбати кіпрську Effentery Holdings Ltd

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Ralkon Commercial Ltd. (Тортола, Британські Віргінські о-ви) - компанії співвласника найбільшого в Україні ПриватБанку (Дніпропетровськ), українського бізнесмена Ігоря Коломойського, установити контроль над компанією Effentery Holdings Limited (Лімасол, Кіпр), що займається інвестиційною і управлінською діяльністю, повідомила прес-служба відомства в п'ятницю.

"Наданий дозвіл компанії Ralkon Commercial Ltd., що здійснює інвестиційну діяльність, на придбання акцій компанії Effentery Holdings Limited, яка займається інвестиційною та управлінською діяльністю, що забезпечує покупцеві перевищення 50% голосів у вищому органі управління емітента", - говориться в повідомленні.

За даними АМКУ, компанії не здійснюють господарську діяльність в Україні.

Як повідомлялося, компанія Effentery Holding Limited у жовтні 2008 року була призначена головою наглядової ради ВАТ "Новотроїцьке рудоуправління" (НТРУ, Донецька обл.), що входить у групу "Метінвест".

Новотроїцьке рудоуправління спеціалізується на видобутку і переробці металургійних вапняків і доломітів.

За даними ВАТ "НТРУ" на кінець 2007 року, компанії Triore Limited (Кіпр), яку контролює ЗАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк), належало 99.95% ВАТ.

За даними хоронителя акцій ЗАТ "Донгорбанк" (Донецьк) на 7 листопада 2008 року, Triore Limited належить 49,9752% ВАТ "НТРУ".

НТРУ входить у групу "Метінвест", що здійснює стратегічне управління гірничо-металургійним бізнесом СКМ. Керуючою компанією групи "Метінвест" є ТОВ "Метінвест Холдинг".

Реєстратором ВАТ "Новотроїцьке рудоуправління" є ТОВ "ВІКОМ" (Дніпропетровська обл.), аудитором - ТОВ "Аудиторська фірма "Аспект-ХХI" (Донецька обл.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua