НБУ зобов'язав банки продавати йому куплені на аукціонах і не використані протягом 5 днів долари


НБУ зобов'язав банки продавати йому куплені на аукціонах і не використані протягом 5 днів долари

Національний банк зобов'язав банки у разі придбання на аукціонах доларів у НБУ для погашення позичальниками валютних кредитів і у разі невикористання цих доларів протягом 5 робочих днів за призначенням, продавати їх назад Нацбанку за курсом купівлі.

Про це сказано в повідомленні НБУ.

"У разі невикористання протягом п'яти робочих днів купленої банком у Національного банку іноземної валюти банк зобов'язаний на шостий робочий день продати невикористану валюту Нацбанку за курсом купівлі в день аукціону", - сказано в повідомленні.

НБУ також вимагає від банків вести роз'яснювальну роботу з позичальниками про порядок і умови проведення цільових валютних аукціонів і про механізм погашення кредитів в іноземній валюті фізичними особами.

"Всі роз'яснення цих питань надаються клієнтам безпосередньо банками", - сказано в повідомленні.

Наступний, третій, аукціон із продажу банкам доларів для погашення позичальниками валютних кредитів НБУ планує провести 6 березня.

Як повідомляло агентство, 27 лютого НБУ провів перший аукціон із продажу доларів для погашення позичальниками валютних кредитів.

Під час першого аукціону 12 банків купили в НБУ 34,53 млн. доларів за курсом 7,80 UAH/USD.

4 березня відбувся другий валютний аукціон, під час якого 49 банків купили в Нацбанку 61,03 млн. доларів для погашення фізичними особами-позичальниками валютних кредитів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua