НБУ не буде продавати валюту за курсом інтервенцій банкам-спекулянтам


НБУ не буде продавати валюту за курсом інтервенцій банкам-спекулянтам

Національний банк України буде щодня надавати банкам інформацію про середньозважений курс валют і рекомендує використовувати його як орієнтир у роботі.

Про це говориться в телеграмі НБУ №13-411/1315-3189 від 4 березня ц.р., текст якої є в розпорядженні УНІАН.

Згідно з наданою інформацією, паралельно з офіційними курсами гривні до банківських металів, які встановлюються наступного дня, довідково буде надаватися інформація щодо курсів і обсягів купівлі-продажу долара США, євро, англійських фунтів стерлінгів і російських рублів на міжбанківському валютному ринку України за поточний день.

"Звертаємо увагу керівників банків, що зазначені середньозважені курси необхідно довести до дилерів банків для використання в роботі як орієнтира при здійсненні операцій з купівлі-продажу іноземної валюти і для застосування банком на міжбанківському валютному ринку (включаючи внутрішні операції банку із клієнтами) відповідної вартості іноземної валюти", - говориться в телеграмі Нацбанку.

Раніше Нацбанк України заявляв, що при інтервенціях не буде реалізовувати валюту тим банкам, які будуть продавати свою валюту за завищеним, спекулятивним курсом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua