Фонд гарантування вкладів перевів 5 банків у категорію тимчасових учасників


Фонд гарантування вкладів перевів 5 банків у категорію тимчасових учасників

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб перевів п'ять банків з категорії учасників у категорію тимчасових учасників, повідомляється на веб-сайті Фонду.

Згідно з повідомленням, 2 березня в категорію тимчасових учасників переведені банки: "Надра" (Київ), "Причорномор'я" (Дніпропетровськ), "Одеса-Банк" (Одеса), "Національний кредит" (Київ) і "Фінансовий Союз Банк" (ФСБанк, Дніпропетровськ).

За даними Фонду, на сьогоднішній день кількість його учасників скоротилася до 179 кредитно-фінансових установ, тоді як кількість тимчасових учасників становить п'ять банків.

Як повідомлялося, у банках "Надра", "Причорномор'я", "Одеса-Банк" і "Національний кредит" діє тимчасова адміністрація НБУ.

ФСБанк (раніше - Технобанк) зареєстрований в 1994 році. Найбільшими акціонерами банку на 1 січня 2009 року були Юлія Сусідка (36,6283%), Дмитро Фоменко (47,4866%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2009 року за розміром загальних активів ФСБанк займав 62-е місце (1,414 млрд грн) серед 182, що діяли в країні: сукупні зобов'язання банку на початок року становили 1,193 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua