НБУ вирішив продавати долари на міжбанку на аукціоні по п'ятницях для погашення позичальниками валютних кредитів


НБУ вирішив продавати долари на міжбанку на аукціоні по п'ятницях для погашення позичальниками валютних кредитів

Національний банк вирішив продавати долари на міжбанківському валютному ринку на аукціоні по п'ятницях для погашення валютних кредитів позичальниками - фізичними особами і фізособами - суб'єктами підприємницької діяльності.

Про це сказано в повідомленні НБУ.

"Такі аукціони будуть відбуватися щотижня - у п'ятницю. Крім того, Національним банком оголошено додатковий цільовий валютний аукціон у середу, 4 березня 2009 року", - сказано в повідомленні.

На найближчих аукціонах у середу і п'ятницю валюта може купуватися банками відповідно до реєстрів кредитних угод, при цьому погашення зобов'язань за кредитами повинне припадати не пізніше, ніж на 10 березня.

Клієнти банків - фізособи і підприємці, що мають кредитні зобов'язання у валюті, повинні звертатися до своїх банків для внесення до реєстру кредитних угод і подальшої участі у валютному аукціоні.

Як повідомляло агентство, 27 лютого НБУ провів перший аукціон із продажу доларів для погашення фізособами - позичальниками валютних кредитів.

У ході цього аукціону 12 комерційних банків купили в Нацбанку 34,53 млн доларів.

У числі таких банків: Перший український міжнародний банк, "ОТП Банк", Universal Bank, "Райффайзен Банк Аваль", Сведбанк Інвест, Ощадбанк, Укрсиббанк, "Південний", Volksbank, Індустріалбанк, Укрсоцбанк, АвтоКрАЗбанк.

Всім банкам долари було продано за курсом 7,80 UAH/USD.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua