Суд виправдав “Такі справи” — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд виправдав “Такі справи”

6
Господарський суд Києва визнав незаконною вимогу Податкової адміністрації Києва до видавництва "Такі справи" сплатити 1,5 млн. гривень, що податкова вважає недоїмкою. Про це, як передають Українські Новини, повідомила прес-служба видавництва "Такі справи".
З її інформації, суд не задовольнив доповнення до позову видавництва, у якому "Такі справи" жадало від Податкової 10 млн. євро компенсації за моральний збиток. Суд вважає, що вимоги про компенсації морального збитку мають бути оформлені окремим позовом.
"Такі справи" обіцяє подати окремий позов про компенсації морального збитку. Податкова звинуватила видавництво "Такі справи" у відмовленні провести перевірку і 21 червня заблокувала його рахунки. "Такі справи" домагається в суді визнання незаконним блокування рахунків. Податкова проводила перевірки видавництва з лютого цього року.
У березні Податкова звинуватила блок Юлії Тимошенко у фінансуванні друку агітаційних матеріалів у видавництві "Такі справи" за рахунок коштів, відмитих через фіктивні фірми. БЮТ відкинув звинувачення.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас