На сервері банку АППБ "Аваль" можна довідатися адреси відділень у всіх регіонах України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

На сервері банку АППБ "Аваль" можна довідатися адреси відділень у всіх регіонах України

Фондовий ринок
83
Новий розділ, що містить адреси відділень акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» у всіх регіонах України, відкрився на WAP-сервері банку. Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на департамент інформаційних технологій АППБ «Аваль».
За інформацією прес-служби, за допомогою нового розділу користувач може вибрати область, після чого на дисплеї мобільного телефону з'явиться список міст у цій області, а після вибору потрібного міста — відділення, і філії, що працюють там. Користувачу надається наступна інформація: повна назва відділення, адреса, номер телефону. Також на WAP-сервері є довідник банкоматів.
WAP-сервер банку «Аваль» працює з червня 2001 року. На сьогодні WAP-сервер містить анонси трьох останніх новин банку, коротку інформацію про банк, курси дев'яти основних валют стосовно гривні (доларів США, євро, карбованців, англійських фунтів стерлінгів, канадських доларів, швейцарських франків, японських єн, шведських крон, австралійських доларів), а також довідник торгових партнерів банку по програмі кредитування «Онікс-розстрочка».
Крім того, за допомогою WAP-сервера користувачі можуть одержувати інформацію про рух коштів по своєму картковому рахунку.
WAP, чи Wireless Application Protocol — це технологія беспроводного доступу до інтернет-ресурсів, що надає можливість переглядати інтернет-сторінки на дисплеї мобільного телефону. Для користування даною послугою необхідно мати мобільний телефон, що працює в режимі WAP.
За матеріалами:
Райффайзен Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас