Альфа-Банк взяв участь в організації Міжнародного Булгаківського фестивалю мистецтв — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк взяв участь в організації Міжнародного Булгаківського фестивалю мистецтв

Фондовий ринок
154
Альфа-Банк став членом Організаційного комітету Міжнародного Булгаковського фестивалю мистецтв і надав фінансову підтримку новому художньому проекту, ініційованому Креативним фондом ім. Булгакова.
Творчість і сама особистість Михайла Булгакова не перестають привертати увагу читачів в усьому світі. Саме величезний інтерес до письменника і його творчості підштовхнув організаторів до ідеї створення такого Фестивалю в місті, де народився літератор.
У планах організаторів - запрошення найбільш цікавих і значних спектаклів по творах Булгакова, проведення світових і європейських прем'єр, художніх виставок, мистецтвознавчих конференцій, майстрів-класів, а також встановлення в Києві пам'ятника Булгакову і героям його добутків.
Фестиваль підтримують діячі культури, а також державні діячі Росії й України: Президентом Фестивалю став народний артист України Анатолій Хостікоєв, художнім керівником – директор і художній керівник Київського Драматичного Театру на Подолі, заслужений артист України Віталій Малахов, Головою Ради Фестивалю – мер Києва Олександр Омельченко.
Проект викликав інтерес посольства Російської Федерації в Україні й особисто Надзвичайного і Повноважного Посла Віктора Черномирдіна, до складу Організаційного комітету Фестивалю дала згоду ввійти Перший віце-прем'єр уряду Москви Людмила Швецова.
Фестиваль покликаний познайомити українського глядача зі сприйняттям творчості великого майстра представниками різних культур. У рамках Фестивалю 7-8 вересня в Національному академічному драматичному театрі ім. І.Франко відбулася світова прем'єра спектаклю американського театру з Лос-Анджелеса ZOO District «Собаче серце». Продюсер і сценарист Майкл Франко і режисер Антоніо Сандовал представили своє бачення одного з найбільш відомих творів Булгакова.
Альфа-Банк має намір і надалі надавати фінансову підтримку Фестивалю.
Підтримка мистецтва - один із пріоритетних напрямків культосвітньої діяльності Альфа-Банку як у Росії, так і в Україні. Альфа-Банк протягом своєї історії бере участь у великих проектах, спрямованих на розвиток національної культури, збереження художніх, історичних цінностей і пам'ятників, а також сприяє програмам, орієнтованим на допомогу талановитої молоді.
Першими проектами Альфа-Банку в Україні були приїзд у Київ балетної трупи Моріса Бежара, організований за підтримки компанії «Альфа Капітал Україна», гастролі театральної постановки «Старосвітська любов» при участі Богдана Ступки і Лії Ахеджакової. У зв'язку з початком ювілейного 75-го сезону Національного академічного театру російської драми ім. Л. Українки Альфа-Банк заснував стипендії для акторів театру. Також за підтримкою банку в Національній філармонії України був організований концерт солістки Національної Опери Ірини Семененко і лауреата міжнародних конкурсів піаніста Вадима Руденко, присвячений до 10-річчю Незалежності України.
Креативний Фонд ім. Булгакова є суспільною некомерційною організацією, що створена з метою проведення в Києві програм культурологічної спрямованості, так чи інакше зв'язаних з ім'ям Булгакова, здатних привернути увагу широкої громадськості, як в Україні, так і за рубежем.
Театр ZOO District уперше звернувся до творчості Булгакова в 2000 році. Навесні 2000 року відбулася прем'єра спектаклю «Майстер і Маргарита», що одержав кращі відгуки театральних критиків, визнання широкої публіки і став кращою театральною постановкою 2000 року. До сьогоднішнього часу спектакль «Майстер і Маргарита» залишається кращим американським спектаклем, що був поставлений по творах Булгакова. Спектакль визнаний гідним двох Garland Awards (Майкл Франко і Ричард Хельвег за кращу адаптацію і Джеф Бек за оригінальну музику); Ovation Award (Джеф Бек за кращу партитуру); п'яти нагород LA WEEKLY (Лорен Рубін за режисуру, Ерік Снодгрес за сценографію, Джеф Бек за оригінальну музику, Майкл Франко і Ричард Хельвег за адаптацію, Маро Паріан і Софі Качманіан за дизайн костюмів); LA DRAMA CRITICS CIRCLE AWARD NOMINATIONS (краща театральна постановка року); LA WEEKLY AWARD NOMINATIONS (краща постановка року); OVATION AWARD NOMINEE (Майкл Франко і Ричард Хельвег за кращу адаптацію).
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас