ПФТС - відсутність тренду


Український фондовий індекс у п'ятницю продовжив падіння, незважаючи на зростання світових ринків. Індекс ПФТС знизився на 1%, а капіталізація ринку - на 0,48%.

Сьогодні на ПФТС була мінімальна кількість технічних угод, що призвело до скорочення обсягу транзакцій до 934 тис. грн. Розпродажу піддалися акції банків - капіталізація Укрсоцбанка та банку Аваль скоротилася на 25,9% й 28% відповідно.

Негативну динаміку показали акції Маріупольського МК ім. Ілліча. У той же час, зростання акцій Азовсталі, Алчевського металургійного комбінату і Західенерго змогли частково згладити динаміку індексу.

На ринку, мабуть, немає певного тренда, і це триває вже другий день поспіль. Частина активів продається - сьогодні це акції фінансових компаній.

Причиною падіння міг стати просто вихід інвесторів з позиції. Обсягу 161 тис. грн. (Укрсоцбанк) цілком могло вистачити для того, щоб обвалити ринок - бажаючих купити акції банків зараз небагато. Частина активів, навпаки, демонструє зростання.

На валютному ринку курс гривні продовжив зниження, незважаючи на вихід НБУ на ринок з інтервенціями.

На валютний ринок зараз натискає можливість скасування другого траншу кредиту МВФ, а також небажання уряду переглянути видаткову частину бюджету. Курс національної валюти знизився до 8,22 грн. за долар.

Олег Неплях

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua