Індекси США в четвер виросли слідом за банками, у п'ятницю ф'ючерси небагато знизилися


Американські фондові індекси завершили торги в четвер приростом більш ніж на 1,3% завдяки підвищенню котирувань акцій банків і роздрібних компаній, повідомило агентство Bloomberg.

У той же час на ф'ючерсному ринку в останнійій робочий день тижня сформувалася слабко негативна тенденція: березневий контракт на Standard & Poor's 500 на 8:43 МСК втратив 0,08%, на Dow Jones Industrial Average до 8:31 - 0,09%.

"Акції стали більш непохитно триматися стосовно поганих новин, - заявив портфельний управляючий Becker Capital Management Роберт Шеффер. - Можливо, ми починаємо бачити зміну психології".

MasterCard, друга за розмірами платіжна система світу, у четвертому кварталі 2008 року одержала фінансові показники краще очікувань. Чистий прибуток компанії в жовтні-грудні склав $239,4 млн, або $1,84 розраховуючи на акцію. За аналогічний період 2007 року MasterCard зафіксувала прибуток на рівні $304,2 млн, або $2,26 на акцію, оскільки одержала від продажу акцій бразильської Redecard доход у розмірі $1,37 на акцію. Виторг збільшився на 14% - до $1,22 млрд. При цьому опитані агентством Thomson Reuters аналітики оцінювали в середньому прибуток на рівні $1,62 на акцію при виторзі в $1,2 млрд.

Котирування акцій MasterCard збільшилися на 14%.

Крім того, вартість паперів Goldman Sachs здійнялася на 5,6% й Morgan Stanley - на 5,4% після того, як аналітики заявили, що банки досить здорові для того, щоб виплатити отриману від уряду допомогу.

Акції Bank of America подорожчали на 3%, при цьому в ході торгів у четвер їхнього котирування опускалися до мінімального рівня за 24 роки.

Американські компанії роздрібної торгівлі знову показали слабкі продажі в січні, однак у деяких випадках вони були не такими поганими, як побоювалися експерти. Wal-Mart Stores, власник найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі, збільшив реалізацію через магазини, що працюють не менш року, на 2,1% без урахування продажів бензину. Місяць тому компанія очікувала, що збільшення показника складе 0-2%.

На цьому повідомленні ціна акцій Wal-Mart й Target виросла більш ніж на 3%.

Індекс Dow Jones Industrial Average за підсумками торгів у четвер виріс на 106,41 пункту (1,34%) - до 8063,07 пункту.

Standard & Poor's 500 за день піднявся на 13,62 пункту (1,64%), склавши 845,85 пункту. Проте з початку поточного року індикатор втратив 6,4%.

Значення індексу Nasdaq Composite збільшилося на 31,19 пункту (2,06%) - до 1546,24 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua