Експерт: Орендні канікули на ринку офісної нерухомості можуть скласти 4-5 місяців


Експерт: Орендні канікули на ринку офісної нерухомості можуть скласти 4-5 місяців

Орендні канікули для орендарів офісних приміщень через кризу можуть скласти чотири-п'ять місяців, вважає керівник відділу офісної нерухомість українського представництва міжнародної компанії Cushman & Wakefield (C&W) Семен Юрченко.

"Орендні канікули можуть досягти чотирьох-п'яти місяців. Можемо прийти до цього через два місяці", - повідомив він під час бізнес-сніданку "Офісна нерухомість. Підсумки 2008. Прогнози 2009" у Києві в п'ятницю.

У той же час агент з офісної нерухомості компанії DTZ (Київ) Владислав Топчев вважає, що ці чотири-п'ять місяців не обов'язково будуть іти одним періодом. "Потрібно цей період правильно структурувати. Його можна розбити помісячно", - сказав він. За словами С.Юрченка, деякі орендодавці можуть піти і на звільнення орендарів на певний період від орендної плати за офісне приміщення при обов'язковій оплаті експлуатаційних видатків.

На його думку, через кризу в найближчі півроку не слід очікувати угод купівлі-продажу офісних об'єктів. "Є багато пропозицій на продаж і всього два інвестори, які ходять по ринку і щось шукають", - додав В.Топчев.

Як повідомив керівник відділу офісної нерухомості українського представництва міжнародної компанії Cushman & Wakefield, сьогодні спостерігається тенденція прив'язки до гривні рівня орендної ставки на офісні приміщення. "Тенденція прив'язки до гривні буде тільки наростати, - вважає він. - Очевидно, що всім буде цікаво зафіксуватися в гривні, передбачаючи правильну індексацію, і перейти від автоматичного керування об'єктом до ручного".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua