Індекс ПФТС ходить боком


У понеділок індекс ПФТС показав бічний тренд і виріс на 1,63 індексного пункту (0,59%) - до оцінки 278,75 пункту.

За словами аналітика компанії "ТЕКТ-Капітал" Андрія Зарипова, обсяги торгів не перевищили 5,5 млн. грн., що продовжує демонструвати холодність інвесторів до фондового ринку України.

Лідером з ліквідності в цій торговельній сесії можна назвати Єнакіївський метзавод, обсяг торгів акціями якого склав 443 тис. грн. Також користувалися популярністю папери "Гранітних будматеріалів" (335 тис. грн.) та "Інвестбудсервісу" (307 тис. грн.).

Серед блакитних фішок виросли акції Укрсоцбанку - на 6,06%, Сумського НПО ім. Фрунзе - на 4%, "Мотор Січ" - на 3,54%, причому акції Укрсоцбанку змогли відновитися після ранкового падіння більш ніж на 5%. У той же час подешевіли акції "Азовсталі" - на 0,29%.

У другому і третьому ешелонах виросли папери "Житомиробленерго" - на 47,59%, "Інвестбудсервісу" - на 0,21%, а більше за інших подешевіли акції "Запоріжкокса" - на 14,29%, і ЛуАЗа - на 3,13%.

"Відсутність підтримуючих ринок новин, а також погіршення прогнозів інвесторів щодо зростання фондового ринку України в короткостроковій перспективі будуть передумовами до продовження бічного тренда індексу ПФТС на незначних обсягах торгів", - вважає Андрій Зарипов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua