Тимошенко наказала провести інвентаризацію недобудованого житла


Тимошенко наказала провести інвентаризацію недобудованого житла

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко доручила главам облдержадміністрацій, мерам міст спільно з будівельними компаніями і комерційними банками зробити інвентаризацію об'єктів незавершеного будівництва.

Відповідне доручення глава уряду зробила під час наради із головами облдержадміністрацій і їх заступниками з питань підтримки будівельної галузі, повідомили в прес-службі Кабміну.

За словами Тимошенко, першим кроком виходу будівельної галузі зі складної ситуації, яка склалася в результаті світової фінансово-економічної кризи, повинно бути проведення інвентаризації будівництва. "Нам потрібно почати, насамперед, з детальної інвентаризації всього, що є сьогодні в нас у незавершеному будівництві", - відзначила голова уряду.

Прем'єр-міністр переконана, що інвентаризація дозволить одержати інформацію про справжній обсяг незавершеного будівництва, а також дозволить визначити можливі джерела фінансування, які будівельні компанії зможуть залучати для завершення будівництва об'єктів.

"Якщо ми в найкоротший термін, маючи всю інформацію, і базуючись на інформації комерційного банку, який надасть нам вичерпний аналіз, зробимо це, ми будемо твердо знати, які розриви в якій сфері, у якому місті, для яких будівельних компаній і для яких банків нам потрібно покривати", - відзначила Тимошенко.

Глава уряду додала, що без детального аналізу стану будівельної компанії не можна розробити дієвого рецепта виходу зі складної ситуації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua