2009 рік стане нещасливим для ринку нерухомості Німеччини


2009 рік стане нещасливим для ринку нерухомості Німеччини

В 2008 р. обсяги угод з житловою та комерційною нерухомістю в Німеччині знизяться на 23%, ціни на комерційну нерухомість упадуть на 15%, прогнозують експерти.

У звіті однієї з найбільших аудиторських компаній світу Ernst & Young говориться, що обсяги угод на ринку нерухомості Німеччини знизяться з 25,9 млрд євро минулого року і рекордних 65,3 млрд євро в 2007-му до 20-24 млрд євро цього року, повідомляє агентство Рейтер.

У заяві голови відділу досліджень ринку капіталів міжнародного консалтингового агентства Jones Lang Lasalle Маркуса Лемлі стверджується, що обсяги угод з комерційною нерухомістю в країні знизяться щодо показників 2008 р., що становили 19,7 млрд євро. Вартість офісних приміщень цього року може впасти на 15%.

98% опитаних Ernst & Young компаній у сфері нерухомості, фондів і банків Німеччини вважають, що кількість вимушених продажів нерухомості в 2009 р. значно збільшиться. Даний тренд буде обумовлений труднощами з рефінансуванням заборгованостей, говорить керуючий партнер німецької філії Ernst & Young Гартмут Фройнд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua