В Україні різко знизився попит на нерухомість


В Україні різко знизився попит на нерухомість

За даними компанії SV Development, у грудні 2008 року рівень продажів житлових будинків і квартир на українському ринку нерухомості знизився на 88% у порівнянні з листопадом 2008 року.

Національна асоціація ріелторів повідомила, що в Україні рівень продажів житлових будинків і квартир скоротився в 6,5 рази, перевищивши очікувані темпи падіння втричі від заявленого в жовтні 2008 року.

У той же час, на думку генерального директора консалтингової компанії ТОВ «First Capital» Владислава Панасенка, стрибок попиту і цін на квартири на ринку нерухомості України можна чекати до осені 2009 року. За його словами, зараз у галузі закладається ситуація, що приведе до різкого стрибка. Основним трендом другої половини 2008 року стало зниження обсягів будівництва і цін.

Зараз попит на ринку нерухомості наближається до нуля. Тим самим формується відкладений попит, що почне визначати обстановку на ринку нерухомості з літа 2009 року. Імовірним буде підвищення вартості квартир до осені на 15-20%.

На думку експерта, ринок нерухомості очікують якісні перетворення. Житло буде більш чітко диференціюватися по сегментах. Продавати стане важче, тому що покупець стане підходити більш строго до якості нерухомості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua