Форекс на європейській сесії


Індекс Франкфуртської фондової біржі Ксетра Дакс (Xetra DAX) упав на 83.98 пункту (-1.78%) і знаходиться на рівні 4635.64. Індекс Лондонської фондової біржі Футсі 100 (FTSE 100) впав на 70.48 пункту (-1.59%) і знаходиться на рівні 4355.71. Березневий ф'ючерс на індекс Ес енд Пі 500 (S&P 500) на Глобексі (Globex) опустився на 4.9 пункту і становить 863.2. Відкриття американських фондових індексів сьогодні очікується вниз.

Курси євро і фунта залишаються під тиском на європейській сесії. Тиск на курс євро чинить очікування зменшення на цьому тижні основних процентних ставок у європейському регіоні на 0.50%. На ринку також говорять про можливості більше агресивного зменшення ставок. Негативно впливають на курс фунта сьогоднішні дані у Великобританії.

Підтримку курсу долара, у свою чергу, надає зниження цін на нафту, падіння курсів дорогоцінних металів, а також сьогоднішні дані в США, які свідчать про значне зменшення дефіциту торговельного балансу в США.

Торговельний баланс (Trade in goods) у Великобританії за листопад -8.3 млрд. фунтів (прогноз -7.6 млрд. фунтів, попереднє значення -7.8 млрд. фунтів). Дефіцит виявився значно більше прогнозу і досяг рекордного рівня.

Торговельний баланс без урахування торгівлі з країнами Європейського Союзу (Non-EU trade) у Великобританії за листопад -5.3 млрд. фунтів (прогноз -4.3 млрд. фунтів, попереднє значення -4.4 млрд. фунтів).

Торговельний баланс (International trade) у США за листопад -40.4 млрд. доларів (прогноз -51.5 млрд. доларів, попереднє значення -57.2 млрд. доларів). Дефіцит є найнижчим за 12 років.

Сьогодні ціна на нафту в режимі електронних торгів у Нью-Йорку впала на 1.15 долара до рівня 36.44 долара за барель.

Сьогодні очікується вихід наступних даних:
о 13:55 GMT - економічний огляд роздрібних продажів "Редбук" (Redbook) за минулий тиждень у США;
о 19:00 GMT - федеральний бюджет (Federal budget) у млрд. доларів у США за грудень (попереднє значення -164.4).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua