Форекс на європейській сесії


Індекс Франкфуртської фондової біржі Ксетра Дакс (Xetra DAX) упав на 12.84 пункту (-0.27%) і знаходиться на рівні 4771.05. Індекс Лондонської фондової біржі Футсі 100 (FTSE 100) впав на 23.63 пункту (-0.53%) і знаходиться на рівні 4424.91. Березневий ф'ючерс на індекс Ес енд Пі 500 (S&P 500) на Глобексі (Globex) опустився на 1.0 пункту і становить 884.5. Відкриття американських фондових індексів сьогодні очікується вниз.

Курс долар/ієна впав на європейській сесії до рівня 89.58. Аналітики відзначають, що після п'ятничних даних огляду ринку праці в США і внаслідок падіння фондових індексів інвестори воліють не купувати ризикові активи. Це, зокрема, сприяє підвищенню попиту на ієни і приводить до продажів австралійського і новозеландського долара.

У той же час існує занепокоєння щодо можливості проведення інтервенції Банком Японії. Цей фактор трохи стримує посилення японської валюти.

Активність на ринку форекс невисока, сьогодні вихідний день в Японії і не очікується публікацій важливих економічних даних.

Сьогодні ціна на нафту в режимі електронних торгів у Нью-Йорку впала на 2.03 долара до рівня 38.80 долара за барель.

Сьогодні очікується вихід наступних даних:
о 23:50 GMT - індекс грошової маси (M2+CDs) у Японії за грудень (попереднє значення +1.7% за рік).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua