SEC змінює правила розкриття компаніями даних про запаси нафти та газу


SEC змінює правила розкриття компаніями даних про запаси нафти та газу

Американська Комісія цінних паперів і бірж (SEC) затвердила нові правила розкриття інформації про запаси нафти та газу, що повинно допомогти інвесторам більш адекватно оцінювати вартість нафтогазових компаній, говориться в прес-релізі SEC.

Дотепер SEC дозволяла компаніям розкривати лише дані про так звані доведені запаси. Тепер компанії одержують право повідомляти інвесторам також про прогнозовані і попередньо оцінені запаси (категорія С2), а також використовувати сучасні технології при оцінці доведених запасів, якщо ці технології показали на практиці свою ефективність.

Нові правила передбачають необхідність розкриття даних про незалежність і рівень кваліфікації компанії, що проводила оцінку резервів. Для оцінки запасів підприємства повинні використовувати середнє значення цін за 12 місяців до дати такої оцінки.

Першу зміну регулювання в цій області за 25 років було схвалено одноголосно, оскільки назріла необхідність у модернізації: за цей час відбулися технологічні зміни, які істотно обмежили корисність розкриття інформації відповідно до правил, що діяли раніше, для ринку та інвесторів, заявив голова комісії Крістофер Кокс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua