Rolls-Royce виготовить агрегати для газопроводу Nord Stream


Rolls-Royce виготовить агрегати для газопроводу Nord Stream

Провідний британський виробник енергетичного обладнання Rolls-Royce оголосив про укладання контракту з дочірньою структурою Газпрому компанією Газкомплектімпекс на постачання восьми газоперекачувальних агрегатів для компресорної станції "Портова", що буде зведена в рамках проекту "Північний потік". Про це говориться в повідомленні.

Газоперекачувальні агрегати на станції "Портова" покликані забезпечити необхідний рівень тиску в підводній частині 1200-кілометрового газопроводу "Північний потік", що з'єднає бухту Портова поблизу м. Виборга з узбережжям Німеччини. Першу поставку в рамках зазначеного контракту планується здійснити в травні 2010 року, іншу частину Rolls-Royce поставить до кінця року.

Угода є знаковим російським проектом для Rolls-Royce. У червні британська компанія відкрила новий офіс у Санкт-Петербурзі з метою посилення своїх позицій на російському ринку. У грудні ц.р. найбільший російський авіаперевізник Аерофлот увів в експлуатацію перший літак Airbus A330, оснащений двигуном Rolls-Royce Trent 700.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua