"Укрнафта" достроково виконала річний план з видобутку і виробництва


"Укрнафта" достроково виконала річний план з видобутку і виробництва

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія ВАТ "Укрнафта" 18 грудня виконала річний план з видобутку газу обсягом 3043,14 млн. куб. м, а 28 грудня - річний план з видобутку нафти з газовим конденсатом обсягом 3026,24 тис. тонн. Про це повідомили в прес-службі компанії.

У повідомленні відзначається, що до кінця поточного року видобувними підприємствами ВАТ "Укрнафта" понад план планується добути ще близько 125 млн. куб. м газу і 32 тис. тонн нафти з газовим конденсатом.

Також компанією достроково виконаний річний план з виробництва основної продукції за рахунок підготовки та переробки надпланових обсягів сировини та удосконалювання технологічних процесів на газопереробних заводах ВАТ "Укрнафта": 13 листопада ц.р. - з виробництва зрідженого газу (158,0 тис. тонн), до кінця поточного року понад план планується зробити ще близько 24 тис. тонн; 13 грудня ц.р. - з виробництва стабільного бензину (243,3 тис. тонн), до кінця поточного року понад план планується зробити ще близько 10 тис. тонн.

Довідка. ВАТ "Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, що добуває 75% нафти і газового конденсату від загального обсягу видобутку в країні.

50%+1 акція "Укрнафти" належать НАК "Нафтогаз України", 42% акцій контролює група "Приват".

У структурі компанії діють три ГПЗ: Гнєдинцівський (Чернігівська обл.), Долинський (Івано-Франківська обл.), Качанівський (Сумська обл.), а також виробництво в нафтогазовидобувному управлінні "Бориславнафтогаз" (Львівська обл.). Основні види продукції ГПЗ: стабільний бензин і зріджений газ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua