АМКУ дозволив російському Внешэкономбанку купити понад 50% ПІБу


АМКУ дозволив російському Внешэкономбанку купити понад 50% ПІБу

Антимонопольний комітет дозволив Внешэкономбанку (Банк розвитку й зовнішньоекономічної діяльності, Москва) купити понад 50% акцій Промінвестбанку, який входить до групи найбільших.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба АМКУ.

"Надано дозвіл Державної корпорації "Банк розвитку зовнішньоекономічної діяльності" (Москва), що не здійснює господарської діяльності в Україні, на придбання більше як 50% ЗАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний ref="http://organizations.finance.ua/ru/info/-/7oiylpmiow8iy1sma7g" target="_top">банк" (Київ)", - сказано в повідомленні.

Раніше власники ПІБу заявляли про намір залучити російський Внешэкономбанк для спільного збільшення СФ банку на 900 млн. гривень до 1,1 млрд. гривень.

Як повідомляло агентство, на початку листопада НБУ й нові інвестори Промінвестбанку домовилися про збільшення СФ фінустанови на 900 млн. гривень до 1,1 млрд. гривень.

Тимчасовий адміністратор ПІБу кілька разів здійснював продовження строку розміщення акцій додаткової емісії банку, однак вона так і не відбулася.

За неофіційною інформацією, новими власниками 68% ПІБу були депутати Верховної Ради Андрій і Сергій Клюєви (фракція Партії регіонів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua