Медведєв попереджає Київ про можливості санкцій з боку РФ, якщо Україна не сплатить борг за газ


Медведєв попереджає Київ про можливості санкцій з боку РФ, якщо Україна не сплатить борг за газ

Україна повинна погасити увесь, до останнього рубля, борг за російський газ, у противному випадку вона може зіштовхнутися із санкціями з боку Москви, попереджає президент РФ Дмитро Медведєв.

"Гроші повинні заплатити до останнього рубля, якщо не хочуть, щоб їх економіка в остаточному підсумку зіштовхнулася із санкціями та вимогами з боку Російської Федерації. Неможливо так далі продовжувати. Нехай гроші всі заплатять", - сказав Медведєв в інтерв'ю провідним російським телеканалам у середу.

Президент підкреслив, що Росія немає мети перекривати газ Україні, але для одержання грошей за цей газ будуть використатися всі можливі методи. "У нас немає мети щось перекривати. Наша мета - одержати гроші. Але якщо Україна не буде платити, ми будемо використати весь арсенал можливостей, це зовсім очевидно, тут ніяких ілюзій бути не повинно", - сказав Медведєв.

Одночасно він відзначив, що це буде робитися, "природно, при виконанні всіх наших зобов'язань відносно споживачів в інших країнах, у тому числі в Європі".

На думку Медведєва, "те, що відбувається на газовому напрямку (у відносинах РФ та України), це зайва демонстрація неефективності зусиль української влади". "Замість того, щоб створювати борги і потім не платити за ними, краще б всі сили направили на те, щоб розплатитися, знайшли б якийсь ефективний спосіб. Ні, намагаються придумувати щось, різні позиції займають. Іноді просто соромно на це все дивитися", - сказав президент.

Він висловив надію на те, що "українські політики все-таки приймуть необхідні рішення, розплатяться з боргами, і ми в новий рік увійдемо хоча б з цією позицією, очищеною від нашарувань минулого".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua