В опозиційному уряді прогнозують, що населення України може залишитися без опалення і гарячої води ще до закінчення опалювального сезону


В опозиційному уряді прогнозують, що населення України може залишитися без опалення і гарячої води ще до закінчення опалювального сезону

Народний депутат від Партії регіонів, міністр житлово-комунального господарства опозиційного уряду Олександр Попов не виключає, що до закінчення опалювального сезону населенню може бути припинена подача таких комунальних послуг, як тепла і води.

"Підприємства теплоенергетики працюють сьогодні без лімітів на газ та у будь-який час можуть бути відключені", - сказав він, виступаючи з парламентської трибуни в середу.

За словами О.Попова, галузь житлово-комунального господарства сьогодні перебуває на грані банкрутства.

При цьому він вважає безпідставними звинувачення на адресу органів місцевого самоврядування про те, що вони нібито не фінансують підприємства теплоенергетики. За його словами, дефіцит місцевих бюджетів в 2008 році склав 8 млрд грн.

"Ні при чому тут і так звана світова криза. Наша українська каналізація ніякого відношення до тенденцій світової економіки не мала і мати не буде", - підкреслив він.

Коментуючи представлений проект держбюджету на 2009 рік і зафіксовані в документі параметри для житлово-комунальної галузі, О.Попов відзначив: "Це відповідь на питання, чому житлово-комунальне господарство припинить подачу населенню України життєво важливих комунальних послуг - тепла і води, якщо не в різдвяні свята, то, як мінімум, у період до закінчення зими".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua