Медведєв переконаний, що утворення ФКЕГ здійснить потужний вплив на ринки


Медведєв переконаний, що утворення ФКЕГ здійснить потужний вплив на ринки

Президент Росії Дмитро Медведєв назвав підписання угоди та статуту Форуму країн-експортерів газу (ФКЕГ) важливою подією, що може вплинути на ринки.

"Вітаю вас із юридичним заснуванням нової організації - ФКЕГ, яку після відповідної зустрічі можна вважати утвореною", - заявив Медведєв на зустрічі з учасниками Форуму.

"Всі установчі документи - і статут, і угода підписані", - відзначив він. "Це значна подія для ринків, що зробить повноцінний, досить потужний вплив", - переконаний президент РФ.

"У нинішній ситуації від погодженої позиції країн-експортерів залежить і глобальна стабільність, і енергетична безпека, збалансованість країн-експортерів, транзитерів і споживачів", - підкреслив президент РФ.

"Усякі ж спроби регулювати відносини в газовій або в будь-якій іншій сфері на шкоду інтересам третіх осіб, як правило, стають неефективними", - відзначив він.

"У нинішній ситуації, коли всі ми стикаємося з низкою істотних проблем, не нами створених, від того, наскільки ми зможемо консолідовано виступати на ринках, залежить благополуччя наших держав", - заявив Медведєв. "Для подолання фінансової кризи це має досить велике значення", - підкреслив він.

"Розраховую, що в результаті спільної роботи ми незабаром одержимо досить нову ситуацію - ситуацію більшої консолідації, більшої координації і подальших успіхів", - сказав президент, запропонувавши учасникам зустрічі обговорити спільні плани на майбутнє.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua