Ющенко заявляє, що вина за нестабільний курс гривні "цілком і повністю лежить на НБУ та уряді"


Ющенко заявляє, що вина за нестабільний курс гривні "цілком і повністю лежить на НБУ та уряді"

Президент України Віктор Ющенко заявляє, що вина за нестабільний курс гривні останнім часом "цілком і повністю лежить на НБУ та уряді". Про це повідомила журналістам прес-секретар глави держави Ірина Ванникова.

За словами Президента, позитивна динаміка курсу гривні, яка спостерігається на сьогодні на валютному ринку, засвідчила дієвість обраних фінансових механізмів та регуляторів. Також, за її словами, В. Ющенка вважає неприпустимим перетворювати фінансову стабільність держави на заручника політичних маніпуляцій. "Саме такими політичними маніпуляціями глава держави вважає вчорашні заяви прем"єр-міністра, які загрожували Україні фінансовим хаосом. Тільки завдяки жорстким фаховим діям вдалося втримати контроль над ситуацією, хоча й запізно", - сказала вона.

Також Президент, звертаючись до уряду, нагадує, "що зараз час взаємоузгоджених дій, а не сварок, піару чи бездоказових звинувачень. Уряд має нести свою частину відповідальності. Ніхто не знімав з уряду відповідальність за економічну ситуацію, яка формує фінансову і прямо впливає на курсову політику держави", - сказала вона.

Крім того, заявила І.Ванникова, Президент України переконаний, що правоохоронні органи повинні продовжити перевірки в банківській системі і "жорстко покарати тих, хто займався спекуляціями".

Нагадаємо, вчора голова НБУ Володимир Стельмах заявив про те, що НБУ ініціює перевірки комерційних банків, і не виключив, що окремі комерційні банки будуть позбавлені ліцензії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua