Лановий: У держпідприємств кредитів на 30 млрд дол.


Лановий: У держпідприємств кредитів на 30 млрд дол.

Ми стоїмо перед великою проблемою, коди держпідприємства будуть оголошені банкротом або віддані кредиторам, які їх продадуть. Про це повідомив доктор економічних наук, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

За його словами, українські державні корпорації за останніх 4 роки набрали під гарантії уряду великі суми, які обчислюються приблизно на суму 30 млрд доларів.

Експерт зазначив: всі розуміють той факт, що державні структури не отримують прибутки, а працюють у збиток, і зараз Україна стоїть перед питанням повернення цих боргів.

"Вже сьогодні бюджет підтримує НАК "Нафтогаз", а така ситуація повториться з усіма корпораціями, з "Укразалізницею" і "Укртелекомом", - сказав В.Лановоий.

Він підкреслив, що іноземні банки просто так не давали кредити, тому існують або державні гарантії щодо цих підприємств, або вони закладені.

"Ми стоїмо перед великою проблемою, і ці підприємства або будуть оголошені банкротом, або віддані кредиторам, які їх продадуть, або ж ці підприємства потрібно реструктуризувати, оскільки для бюджету буде непідйомною проблемою виплачувати ці борги", - резюмував В.Лановий.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua