0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

МВС: Мер Ніжина вимагав 20 тис. дол. за сприяння в приватизації банно-оздоровного комплексу


МВС: Мер Ніжина вимагав 20 тис. дол. за сприяння в приватизації банно-оздоровного комплексу

Мер Ніжина вимагав 20 тис. дол. за сприяння в приватизації банно-оздоровного комплексу. Про це сьогодні на прес-конференції заявив начальник Державного департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС Леонід Скалозуб.

За його словами, мера Ніжина Михайла Приходька було затримано 15 грудня. Разом з ним затримано двох посередників передачі хабара, один з яких – директор місцевого ринку, а інший – рідний брат міського голови – керуючий ніжинською філією "Приватбанку".

Під час обшуку у службовому автомобілі було вилучено 19, 5 тис. дол., а під час огляду одягу та речей мера знайдено ще 3,250 тис. грн.

Як зауважив Л.Сколозуб, на сьогодні правоохоронцями задокументовано отримання хабарів мером на загальну суму 55 тис. дол.

ГПУ порушила кримінальну справу за ст. 368 (отримання хабара) Кримінального кодексу. Днями стосовно затриманих має бути обрана міра запобіжного заходжу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування