"Лукойл" прогнозує низькі ціни на нафту протягом 1,5-2 років


"Лукойл" прогнозує низькі ціни на нафту протягом 1,5-2 років

Період низьких цін на нафту, за прогнозами фахівців НК "ЛУКОЙЛ", протриває як мінімум півтора-два роки, говориться в повідомленні компанії з посиланням на президента НК Вагіта Алекперова, що у вівторок виступив на звітно-виборній конференції Міжнародного об'єднання профспілкових організацій ВАТ "ЛУКОЙЛ", яка відбулася у Москві.

Він відзначив, що темпи зростання світової економіки сповільнюються, і, відповідно, падає попит на енергоносії. За останні півроку ціни на нафту впали в 3,5 рази. Це означає, що компанії доведеться здійснювати коректування плану, бюджету та інвестиційної програми, відзначається в прес-релізі.

У цих умовах компанія змушена скорочувати виробничі витрати. "Починаючи з IV кварталу 2008 року у всіх організаціях групи "ЛУКОЙЛ" введений режим найсуворішої економії. Знижено обсяги фінансування інвестиційної програми. У той же час, компанія не планує скорочувати персонал і знижувати заробітну плату", - підкреслюється в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua