Експерти: ПФТС знизився через маніпуляції на ринку


Експерти: ПФТС знизився через маніпуляції на ринку

На українському фондовому ринку в понеділок спостерігалася слабка активність, а індекс ПФТС закрився зниженням на 0,3%. Про це повідомили експерти Foyil Securities.

За їхніми словами, торговельний оборот склав усього 1,5 млн. гривень без урахування технічних угод з акціями Славутського солодового заводу і Запорізького абразивного комбінату. Серед компонентів ПФТС найбільш істотне зниження продемонстрував Нижньодніпровський трубопрокатний завод (-8,9% до 6,25 гривні за акцію).

"Однак, на нашу думку, таке падіння ціни було штучно організоване брокерами, які намагаються збити ціну напередодні викупу акцій компанією, що почнеться завтра за ціною 7,0 гривень. Великі втрати зазнав Полтавський ГЗК, знизившись на 17%, а його котирування покупки впало нижче номіналу до 9,96 гривні. Індекс широкого ринку Foyil 40 Ukraine втратив 0,9% внаслідок зниження котирувань у коксовій промисловості (-6,4%) і будівництві (-5,9%). Тим часом, Державний комітет статистики повідомив про уповільнення темпів зростання ВВП у січні-листопаді 2008 р", - відзначають експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua