Експерти називають причиною комунальних проблем в Києві непрозору систему розрахунків


Експерти називають причиною комунальних проблем в Києві непрозору систему розрахунків

Однією із причин відключення опалення та гарячої води в Києві експерти називають заплутану систему газових розрахунків, введену столичними чиновниками.

Як повідомив директор енергетичних програм дослідницького центру "Номос" Михайло Гончар, за останні два роки київська мерія створила заплутану систему розрахунків "Київенерго" з НАК "Нафтогаз України" за посередництвом "Київенергохолдингу", передає українська служба радіо "Німецька хвиля" у понеділок.

Експерт не виключає, що затримка переведення компанії "Нафтогаз України" коштів, сплачених киянами за гарячу воду та опалення, дозволяє одержувати тіньовим ділкам значні доходи від обороту мільйонних сум через офшорні зони та інші фінансові структури.

Під час дискусії в пресі із приводу київської кризи в розрахунках за енергоносії ця система дотепер не аналізувалася, відзначив М.Гончар. Він припустив, що всі сторони конфлікту так чи інакше можуть бути залучені в існуючу схему непрозорих угод.

На його думку, ця схема нагадує залучення компаній "Юралтрансгаз" та "РосУкрЕнерго" як посередників з постачання газу для всієї України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua