Швейцарія стає 25-м членом Шенгенської зони


Швейцарія стає 25-м членом Шенгенської зони

"За рішенням об'єднаного комітету Ради міністерств юстиції та внутрішніх справ країн Європейського союзу, Швейцарія приєднається до Шенгенської зони 12 грудня поточного року", - повідомила прес-аташе посольства Швейцарії в РФ Софія Шудель.

С.Шудель підкреслила, що з п'ятниці для наземного перетинання кордону із країнами Шенгена не буде потрібно додаткового паспортного контролю.

"Однак він збережеться в аеропортах до кінця березня 2009 року, коли авіакомпанії перейдуть на літній розклад", - відзначила вона.

Швейцарія стане 25-м членом Шенгенської зони, що також включає дві країни, що не входять до складу ЄС - Норвегію та Ісландію. При цьому із країн ЄС у Шенгенську зону не входять Великобританія, Ірландія, Румунія, Болгарія і Кіпр.

Всі учасники Шенгенської угоди мають доступ до спільної бази поліцейських даних про осіб, підозрюваних у здійсненні карних злочинів, а також номери викрадених автомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua