Медведєв: Росія може зменшити видобуток нафти для підтримки ціни


Медведєв: Росія може зменшити видобуток нафти для підтримки ціни

Президент РФ Дмитро Медведєв не виключає, що Росія може зменшити видобуток нафти для підтримки ціни, також допустив можливість участі Росії в організаціях постачальників вуглеводнів.

Говорячи про позиції Росії за цінами на нафту, Медведєв відзначив, що "наші партнери, колеги з нафтового клубу (ОПЕК), вони досить активно нас про це просять - з ким би я не зустрічався, вони нас просять вести скоординовану політику"

"Ми готові до цього, ми повинні захищатися, це наша дохідна база - і з нафти, і з газу. Причому такого роду захисні заходи можуть бути пов'язані й зі зменшенням обсягів видобутку нафти, і за участю в існуючих організаціях постачальників, і за участю в нових організаціях, якщо до цього ми, так сказати, зможемо домовитися", - заявив Медведєв у середу на нараді з питань соціально-економічного розвитку Уральського федерального округу.

"Я вважаю, ми ніяких варіантів для себе закривати не повинні. Ще раз повторюю - це питання дохідної бази нашої країни, питання її розвитку, і ми не повинні керуватися тут ніякими абстрактними критеріями, рекомендаціями міжнародних організацій іншого порядку і так далі. Це наші національні інтереси. Будемо діяти так, як вважаємо за потрібне", - заявив Медведєв

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua