Єврокомісія придумала, як знизити ціни на їжу


Єврокомісія придумала, як знизити ціни на їжу

Європейська комісія пропонує шляхи здешевлення цін на продовольство.

Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це говориться в оприлюдненому Комісією Комюніке для Європарламенту і Ради ЄС.

У документі відзначається, що ціни на продовольство істотно знизилися з рекордного рівня, зареєстрованого раніше цього року, однак системні проблеми, такі як регуляторні обмеження, недостатня конкуренція і спекуляції - залишилися.

“Зростання цін на продовольство становило близько третини інфляції між серпнем 2007 року і липнем 2008 року”, - повідомив комісар ЄС з економічних і монетарних справ Іоакін Алмунья.

Єврокомісія, зокрема, пропонує сприяти конкуренції по всьому продовольчому ланцюзі для підвищення його стабільності перед світовими коливаннями цін на продовольство, забезпечити зростання конкуренції на національному і європейському ринках продовольства, переглянути потенційне-обмежувальне законодавство. Крім того, для забезпечення можливості споживачам порівнювати ціни передбачається здійснювати постійний європейський моніторинг за ними.

Як повідомляв УНІАН, у червні на засіданні Європейської ради (саміті голів держав та урядів країн - членів ЄС) було ухвалено рішення просити Єврокомісію забезпечити кращий моніторинг виробництва в сільськогосподарському секторі і цін на продовольство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua