Експерт: Українському фондовому ринку потрібна чітка стратегія виходу із кризи


Експерт: Українському фондовому ринку потрібна чітка стратегія виходу із кризи

Український фондовий ринок має потребу в системному аналізі, чіткій концепції та визначенні законодавчо-нормативної архітектури, вважає директор з питань корпоративного управління Міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer Діана Смахтіна.

"Я зберігаю песимістичний прогноз: без вживання необхідних заходів зі стабілізації в 2009-2010 р. не слід очікувати ривків вгору на вітчизняному фондовому ринку ", - сказала вона під час семінару для ділової преси в Києві.

За словами експерта, на саміті G20 був прийнятий розгорнутий план реформ світової фінансової системи, зокрема, щодо регулювання фінансових ринків. У той же час Україна залишилася без уваги.

Смахтіна вважає, що введення антикризових заходів, злагоджена спільна робота Державного агентства інвестицій та інновацій, Державної комісії цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) і Нацбанку України, системний аналіз ДКЦПФР чинної законодавчої бази - необхідні заходи для роботи фондового ринку країни.

Фондовий ринок, що є одним з найважливіших сегментів фінансового ринку, до того ж тонким індикатором, один з перших просигналив про настання кризи, відзначив експерт.

"Поки фондовий ринок України практично "лежить", існує унікальна можливість, нарешті, зробити те, що поки що так і не було зроблено", - сказала Смахтіна.

Як повідомлялося, з початку 2008 року падіння ПФТС-індексу склало 76,21%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПФТС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua