Експерт: На початку 2009 року може відбутись чергове падіння на українському фондовому ринку


Експерт: На початку 2009 року може відбутись чергове падіння на українському фондовому ринку

На початку 2009 року, імовірно, відбудеться чергове падіння на українському фондовому ринку, хоча в умовах тривалої його стагнації і дуже низької ліквідності, ринок навряд чи впаде нижче 100 пунктів. Таку думку висловила аналітик інвестиційної компанії "Проспект Інвестментс" Олена Євдоченко.

Вона досить песимістично оцінює перспективи зростання вітчизняного ринку акцій, "принаймні, у першій половині 2009 року, але й друга половина, як видно, не обіцяє нічого гарного".

Говорячи про перспективи українського фондового ринку в 2009 році, аналітик у першу чергу відштовхується від тих проблем, які в цей час стоять перед українською економікою в умовах світової фінансової кризи. О.Євдоченко вважає, що в першій половині 2009 року ситуація в українській економіці може ускладнитися.

По-перше, відзначила аналітик, в умовах прогнозованого дефіциту держбюджету майбутнього року не ясно, за рахунок яких джерел уряд має намір покривати дефіцит держбюджету та оплачувати необхідний країні імпорт. По-друге, для учасників ринку зберігаються валютні ризики, відзначила Олена Євдоченко. Висока також імовірність того, що в умовах зростання дефіциту торговельного балансу для відновлення макроекономічного балансу країни НБУ продовжить політику зниження курсу гривні в перші місяці 2009 року, додала вона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua