Мельник: Уряд заборонив давальницьке ввезення м'яса в Україну


Мельник: Уряд заборонив давальницьке ввезення м'яса в Україну

Уряд України заборонив ввезення м'яса в країну за давальницькими схемами, повідомив міністр аграрної політики Юрій Мельник на засіданні парламенту в четвер.

"Уряд вирішив заборонити давальницькі схеми через постанову, що була прийнята на попередньому засіданні", - сказав він.

За словами міністра, за 10 місяців поточного року Україна імпортувала близько 400 тис. тонн м'яса, у тому числі за давальницькими схемами близько 70 тис. тонн на суму близько $90 млн. При цьому міністр підкреслив, що ввезене на давальницьких умовах м'ясо переробляється і залишається на території країни, що дестабілізує внутрішній ринок.

"Відповідно до балансів, ми повинні були ввезти в країну цього року близько 250 тис. тонн м'яса. Усе, що завезено понад норми, завдало шкоди внутрішньому ринку", - сказав Ю.Мельник.

Він закликав парламент законодавчо закріпити заборону на ввезення м'яса за давальницькими схемами, прийнявши відповідний законопроект.

"Я думаю, ця норма (заборона на давальницьке ввезення м'яса - ІФ) не буде двозначною, а буде однозначною, якщо вона знайде відображення в законопроекті, що ми сьогодні розглядаємо", - сказав Ю.Мельник.

Відповідно до прогнозних балансів м'яса на 2008 рік, його імпорт повинен був скласти близько 250 тис. тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua