Індекси США знизилися у вівторок на слабких прогнозах корпоративних прибутків


Фондові індекси в США знизилися за підсумками торгів у вівторок через слабкі прогнози корпоративних прибутків на тлі поглиблення рецесії в країні, повідомляє агентство Bloomberg.

Значення індексу Standard & Poor's 500 опустилося більш ніж на 2%.

У той же час ф'ючерси на індекси ростуть у середу: Dow Jones - на 1,227%, S&P 500 - на 1,304%.

Котирування акцій FedEx звалилися на 14%, що є найбільш різким падінням за 21 рік. Друга за величиною в США компанія експрес-доставки очікує прибуток нижче прогнозів аналітиків через істотно ослабілу економіку.

Папери United Parcel Service Inc. подешевіли на $4,11 - до $54,51.

Ціна акцій Union Pacific Corp., найбільшої залізничної компанії США, знизилася на 7,4% після того, як аналітики Merrill Lynch & Co. понизили рейтинг акцій компанії до "нейтрально" з "купувати".

"Інвестори нервують останні кілька місяців, і я не спостерігаю ніяких змін у їхньому настрої", - відзначив головний виконавчий директор Waddell & Reed Financial Inc. Генрі Герман.

Вартість цінних паперів промислового конгломерату Danaher Corp. впала на 4,2%. Компанія очікує прибуток у четвертому кварталі нижче прогнозу аналітиків. Вона планує закрити 13 заводів і звільнити 1700 співробітників в умовах економічного спаду.

Котирування паперів Wal-Mart Stores Inc. опустилися на 3%, після того як найбільший ритейлер світу повідомив про тимчасове припинення викупу власних акцій через нестабільність кредитного ринку та уповільнення темпів економічного зростання.

Акції General Motors Corp. і Ford Motor Co. подешевіли на 4,7% й 4,4% відповідно на побоюваннях, що план порятунку не запобіжить краху автомобільних компаній.

Ціна акцій JPMorgan Chase & Co. знизилася на 6,9%, Well Fargo Co. - на 6,6% через зниження прибутковості тримісячних державних облігацій до мінус 0,01% у ході торгів 9 грудня.

Індекс Dow Jones Industrial Average впав за підсумками торгів у вівторок на 242,85 пункту (2,72%) - до 8691,33 пункту.

Standard & Poor's 500 опустився на 21,03 пункту (2,31%), склавши 888,67 пункту.

Значення індексу Nasdaq Composite знизилося на 24,4 пункти (1,55%) - до 1547,34 пункту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua