Конгресмени критикують план порятунку американської економіки


Конгресмени критикують план порятунку американської економіки

Група конгресменів, що спостерігає за витратою коштів з фонду порятунку від міністерства фінансів США у розмірі $700 млрд., як очікується, оприлюднить в середу важливе повідомлення на цю тему, повідомляє Reuters з посиланням на Wall Street Journal.

Газета наводить висловлювання людей, близько знайомих з питанням, які стверджують, що конгресмени наполягають на більш активних діях з боку уряду Буша в боротьбі з іпотечною кризою. Доповідь містить 10 питань до чиновників з адміністрації Білого дому, у яких від них вимагають більш чітко позначити стратегію викупу проблемних іпотечних цінних паперів і роз'яснити, хто буде відповідати за підсумки реалізації цього проекту.

Група конгресменів повинна буде виступити перед комітетом фінансових справ палати представників, після чого відбудеться обговорення дій уряду з боротьби з іпотечною кризою в США.

Один з членів палати представників заявив, що не підпише документ, тому що й раніше виступав проти плану порятунку в його нинішньому вигляді. Республіканець із Техаса Джеб Хенсарлінг незадоволений тим, як працює ця програма, а також не впевнений, що ухвалені рішення засновані не на політичних міркуваннях. При цьому головним для нього залишається "захист інтересів платників податків".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua