Експерт: Український фондовий ринок у короткостроковій перспективі буде не надто цікавий інвесторам


Експерт: Український фондовий ринок у короткостроковій перспективі буде не надто цікавий інвесторам

Український фондовий ринок у короткостроковій перспективі як і раніше буде вкрай низьколіквідним і не надто цікавим для інвесторів. Такий прогноз озвучив брокер торговельного відділу інвестиційної компанії "Юпрас Капітал" Євген Пшенічкін.

За його словами, у короткостроковій перспективі істотних коливань індексу ПФТС не передбачається.

Як повідомив брокер, відкриття торговельної сесії ПФТС сьогодні пройшло практично без угод і без єдиної динаміки котирувань. Він відзначив, що за перші півгодини торгів було укладено всього три угоди: 2 - по паперах "Азовсталі" і 1 - по паперах Алчевського меткомбінату. Ближче до 12:00 активізувалися торги по "Укрсоцбанку" - котирування даного емітента знизилися на 8%, додав Є.Пшенічкін.

За словами аналітика, зовнішнє тло до сьогоднішнього відкриття в ПФТС склалося нейтральне. Він відзначив, що позитивне закриття торгів в Америці і Європі, різнонаправлене закриття в Азії і ф'ючерси на американські індекси, що знижуються, повинні задати тон сьогоднішньому українському ринку.

Як вважає брокер, сьогодні основна увага інвесторів буде прикута до подій, що розвиваються у Верховній Раді. Швидше за все, настрій ринку буде збігатися з конструктивністю подій, що відбуваються там, відзначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua