Кабмін надав "Нафтогазу України" відстрочку зі сплати розстрочених податків до грудня 2009


Кабмін надав "Нафтогазу України" відстрочку зі сплати розстрочених податків до грудня 2009

Кабінет Міністрів надав Національний акціонерній компанії "Нафтогаз України" і його дочірній компанії "Укргазвидобування" відстрочку зі сплати раніше розстрочених податкових зобов'язань до грудня 2009 року.

Про це сказано в розпорядженні Кабміну № 1516 від 3 грудня.

Відповідно до документа, Державній податкової адміністрації за узгодженням з Міністерством фінансів доручено перенести строки сплати розстрочених податкових зобов'язань зазначених підприємств із податку на прибуток і ПДВ за січень-березень і за січень-червень 2008 року не пізніше, ніж до грудня 2009 року.

Розстрочку надано відповідно до статті 14 закону "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами й державними цільовими фондами".

Зі слів міністра палива й енергетики Юрія Продана, обсяг розстрочки становитиме близько 3 млрд. гривень.

Як повідомляло агентство, Кабінет Міністрів постановою № 421 від 25 квітня доручив Податковій разом з Міністерством фінансів надавати в 2008 році "Нафтогазу України" і її дочірнім компаніям - "Укртрансгазу" і "Укргазвидобуванню" - відстрочку в сплаті податку на прибуток, ПДВ і рентних платежів.

Відстрочка буде надаватися за результатами діяльності в 2007 році на умовах податкового кредиту.

У лютому Кабмін також доручив Митниці надати "Нафтогазу України" і його дочірнім компаніям "Укртрансгазу", "Газу України", "Укргазвидобуванню" на 2008 рік розстрочку зі сплати податку на прибуток і податок на додаткову вартість за результатами детальності підприємств у жовтні-грудні 2007 року й січні-березні 2008 року.

2007 рік "Нефтегаз України" закінчив із чистим прибутком 3 124,159 млн. гривень, скоротивши дохід на 22,24%, або на 4 942,61 млн. гривень порівняно з 2006 роком до 17 277,870 млн. гривень.

"Нафтогаз України" - монополіст із транспортування газу транзитними газопроводами, монополіст із транспортування нафти нафтопроводами, а також найбільший добувач газу й найбільший добувач нафти в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua