"Китайський план" може викликати перегрів економіки


"Китайський план" може викликати перегрів економіки

Китай повинен побоюватися перегріву економіки в другій половині 2009 року, а потреба в додаткових коштах на підтримані урядом проекти досягне 18 трлн. юанів ($2,6 трлн.), повідомляє Bloomberg.

Інвестиції збільшать зростання у четвертій за розміром економіці світу після її "найнесприятливішого періоду" узимку і навесні, вважає Жанг Лікун, дослідник центру розвитку та досліджень при Держраді.

Уряд Китаю минулого місяця оголосив про плани витрат 4 трлн. юанів до 2010 року для стимулювання економічного зростання та боротьби з наслідками світової фінансової кризи. Проекти, які будуть реалізовані завдяки цьому плану, можуть зажадати вкладень ще 18 трлн. юанів у найближчі два роки, сказав він.

Зростання підсилиться в другій половині року, - заявив він на конференції в Шанхаї. За його словами, Китаю варто уважно ставитися до можливості перегріву економіки в цей період.

Китайську економіку чекає зростання на 8% у наступному році, вважає Ба Сусонг, економіст центру. Це вписується в прогнози міністра торгівлі Чена Демінга зростання на 7-8% на рік, які він дав 4 грудня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua