Експерт: Український фондовий ринок зараз перебуває в аморфному стані


Експерт: Український фондовий ринок зараз перебуває в аморфному стані

Український фондовий ринок зараз перебуває в досить аморфному стані, не показуючи значних коливань індексу ПФТС. Про це сказала аналітик інвестиційної групи "АРТ-Капітал" Дар’я Терещук.

На її думку, це пов'язано з тим, що явних передумов для зростання індексу ПФТС у цей час нема, як і новин, що шокують. "Так, наприклад, заява Президента про те, що коаліція між БЮТ і Партією регіонів уже нібито створена, майже ніяк не відігралася на ринку, як і негативний настрой, що панує на світових фондових майданчиках", - сказала аналітик.

Д.Терещук відзначила, що український фондовий ринок завершив сесію 4 грудня падінням на 0,8%. За її словами, активність торгів залишалася на мінімальному рівні - порядку 62 угод на суму 4,2 млн. грн. Незважаючи на те, що попит на українські папери залишається як і раніше низьким, можна відзначити, що на акції деяких емітентів він досить стабільний, повідомила аналітик. Наприклад, котру сесію підряд акції "Азовсталі" користуються популярністю в інвесторів, демонструючи то зростання, то падіння котирувань, нагадала вона. "Центренерго" та Алчевський меткомбінат також можна віднести до популярних паперів, додала аналітик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua